Impressum

logo etrafika3 - Copy

Osnivač i izdavač:

UG eTrafika.net – redakcija@etrafika.net

Glavna i odgovorna urednica:

Vanja Stokić – vanjas@etrafika.net

Zamjenik glavne i odgovorne urednice:

Ognjen Tešić – ognjent@etrafika.net

Koordinatorka redakcije:

Anja Zulić – anjaz@etrafika.net

Redakcija:

Nikola Zgonjanin – nikolaz@etrafika.net

Goran Cvjetković – goranc@etrafika.net

Nataša Lazukić – natasal@etrafika.net

Snježana Aničić – snjezanaa@etrafika.net

Nataša Tomić natasat@etrafika.net

Zorana Stojičić – zoranas@etrafika.net

Sandra Ćurlić – sandrac@etrafika.net

Biljana Nedić – biljanan@etrafika.net

Osnivači i prva redakcija

Vanja Stokić, Ognjen Tešić, Danijel Radujković, Sonja Terzić, Milovan Matić, Vedrana Džudža

_______________________________________________

In memoriam

Fotoreporter Goran Terzić

_______________________________________________

Izrada portala i administrator:

Nebojša Lakić

Logo design:

Ljubiša Gornik